okenko.jinak.cz -> www.okenko.org
Nacházíte se v archivu okénka, nové články a aktuální akce naleznete na nových stránkách!
okenko
Bily stit svetlusky vlcata nadeje rs a rg akce ventilacka

Skaut danče

Tak sem byla poprošena, abych napsala ňákej krátkej článek, doufám, že sem pak Kajman ňák přesune ty fotky, páč já to neumím :)

I když tuto akci pár jedinců kritizovalo, co to zas bude, myslím, že to byla opravdu vydařena akce. Ze začátku se tam nic moc nedělo, místo tancování tam vlčata a světlušky hráli na babu, ale pak přišli na parket oddíláci a už to jelo :).
Zazněla hudba z Blade a to znamenalo, že se máme všicí přesunout k pódiu. Tam nás přivítali fakt dost hustý týpci Džony a Mike, ty nám řekli takový ty kecy, že nás budou provázet večerem a vysvětlili nám, na co máme ty prachy. To každej ví a tak to tady nebudu rozepisovat. No a taky nám řekli, že si prachy můžeme vydělat nějakou soutěží. Když sme si vyslechli jejich proslov, přivítali DJ Mláďu, mohli sme konečně začít „pařit“ :). Asi po 30 min paření zazněl Blade a tak sme se přesunuli k pódiu. Tam sme se měli rozdělit do skupinek, ve kterých bude jedno vlče, jedna berunda a zbytek skauti (měli to být skupinky po čtyřech, tak kolik skautů tam asi bylo? :)). No a ty skupinky měly za úkol během 15 min vytvořit na hlavě jednomu členovi z tý skupinky na hlavě „pařanský háro“ :). Z naší skupinky sem to bohužel odnesla já (vidíte na fotkách). Mezi tím vším se tam pohybovala moje ségra alias Módní policie s foťákem a kritizovala naše modely. No a pak se ty účesy bodovaly. Vyhráli jsme (to nebylo tím účesem, ale tou modelkou, která tak zapůsobila na porotu :)). No a po týhle soutěži už žádný soutěže nebyly a mohlo se jen pařit :). Asi o půl osmé odešli vlčata a světlušky a to se to pak teprve rozjelo… Bany, Pepíno a Tesák tam předváděli Break dance (a že jim to klukům jde :)), holky si tam hrály na jejich fanynky, Tesák měl svá kytarová sóla… Prostě super lidi, kteří si pořádně zapařili a vyblbli se… A pařilo se opravdu až do ranních hodin… :)

Doufám, že ještě nějaká takováhle akce bude, myslím, že na ní prijde ještě víc lidí, protože byla fakt super. :)
Snad z té ruky ještě nějaký gel skápne...

Následující:
Zpět na hlavní článek
vytisknout autor: Xík vloženo: 13. 3. 2005 (Xík) 1977x nahoru

nove clanky

fotogalerie okenka facebook oddílu Nadeje

nase tipy


1995-2001


reklama

dvojka Praha
dýchánek
korálky od Kajmanky
fotoreklama
ubytovani v KD

okenko


bleskovky

Sestra Marie Kružíková
Dne 9.11.2013 se rozloučíme se spoluzakladatelkou dívčího skautingu v našem městě v 10.30 na kostelíčku.Bylo jí 97 let. Šerif
(07.11.2013) Šerif
Fotky z kol
jsou zde.
(11.07.2013) Vilík
Další beruščí fotky
Z čarodek a z pampeliškové družinovky.
(16.05.2013) Vilík
Akce pro rodiče a Berušky
proběhne vzhledem k počasí z větší části pod střechou kulturáku v Pohledci.
(09.05.2013) Vilík
Zdražení tábora Naděje
Bohužel jsme se rozhodli zvýšit letos cenu letního tábora na 3800,- Kč. Důvody jsou dva: Jednak je tábor o 4 dny... více
(29.04.2013) Teo

bily stit


info

OKÉNKO do života novoměstských skautů - zpravodaj střediska 615.02 Bílý štít Nové Město na Moravě
© všechna práva vyhrazena, připomínky ke stránkám: kajmanus(a)centrum.cz

podporují nás