okenko.jinak.cz -> www.okenko.org
Nacházíte se v archivu okénka, nové články a aktuální akce naleznete na nových stránkách!
okenko
Bily stit svetlusky vlcata nadeje rs a rg akce ventilacka

Garden party

Jednou, cestou do školy, jsem potkala Aňu, která na mě už z dálky mávala. Když mi řekla, co má zalubem bylo mi jasný proč si málem tu ruku ukroutila.

Na Svatoplukových prutech projevila zájem dělat něco se zahradou, dokonce si to vzala na triko, ale takovou rychlost jsem opravdu nečekala. Aňa mi totiž oznámila, že chystá garden party – v té chvíli mě nenapadlo nic jiného než horda jídla, zábavy, …. To by však nebyla ona, kdyby v tom nebyl háček. Znáte Aňu, ne? Mrkne očkama a nahodí naprosto „nevinej“ úsměv. Neměla na mysli klasickou party, bohužel, ale makačku na zahradě.

I když to byla maskovaná informace nějak to prosáklo a nesešlo se nás v klubovně mnoho. Jmenovitě – hlavní organizátorka Aňa (nečekaně), já (Čita), Čiky, George se svým chromým pařátem, Tkáňa, Vařík, který se tam dlabal dýňovýma semínkama pro dobrou prostatu (není nad prevenci) a taky Piškot. Nesmím taky zapomenout na Dany, ale ta se nepočítá, protože vypočítavě přišla ve slušném oblečení.

Když jsme tak začali pracovat, tak jsme zjistili, že se stejně z místa nehneme, jelikož je klubovna tak zabordelovaná, jak jen to jde. Jako nejlepší nápad nám přišlo klubovnu zapálit a postavit znova. Druhou možností bylo přistavět kontejner na pátek (ředitelské volno) a prat to do něj oknama i dveřma, ale nejsem si jistá, jestli to nepadlo. Takže je zatím v úvahu možnost č. 1.

Aby to nevyznělo, že jsme v té klubovně vůbec nic neudělali, tak to se tedy mýlíte, protože jsme udělali pouze to, co bylo v rámci našich možností (tj. poklidili chodbu a trochu zpacifikovali zahradu).

Už mě nenapadá, co dát na konec, takže to ukončím otřepanou frází: Všichni jsme se rozloučili a odešli vstříc svým bydílkům... Konec
vytisknout autor: Čita vloženo: 17. 9. 2006 (Čita) 2431x nahoru

nove clanky

fotogalerie okenka facebook oddílu Nadeje

nase tipy


1995-2001


reklama

dvojka Praha
rovernet
korálky od Kajmanky
digifotky
ubytovani v KD

okenko


bleskovky

Sestra Marie Kružíková
Dne 9.11.2013 se rozloučíme se spoluzakladatelkou dívčího skautingu v našem městě v 10.30 na kostelíčku.Bylo jí 97 let. Šerif
(07.11.2013) Šerif
Fotky z kol
jsou zde.
(11.07.2013) Vilík
Další beruščí fotky
Z čarodek a z pampeliškové družinovky.
(16.05.2013) Vilík
Akce pro rodiče a Berušky
proběhne vzhledem k počasí z větší části pod střechou kulturáku v Pohledci.
(09.05.2013) Vilík
Zdražení tábora Naděje
Bohužel jsme se rozhodli zvýšit letos cenu letního tábora na 3800,- Kč. Důvody jsou dva: Jednak je tábor o 4 dny... více
(29.04.2013) Teo

bily stit


info

OKÉNKO do života novoměstských skautů - zpravodaj střediska 615.02 Bílý štít Nové Město na Moravě
© všechna práva vyhrazena, připomínky ke stránkám: kajmanus(a)centrum.cz

podporují nás