okenko.jinak.cz -> www.okenko.org
Nacházíte se v archivu okénka, nové články a aktuální akce naleznete na nových stránkách!
okenko
Bily stit svetlusky vlcata nadeje rs a rg akce ventilacka
 buenos dias amigos 17:35 -- Thu 22.03.2001 nahoru
Hele když se všichni chlubíte tím sněhem tak vězte že tady v Praze taky byl, včera sem ho viděl, ale přes noc ho někdo vzal a zahodil. Hele Kajmane ten akcnik udelej, kdyz se mu nepovede tak ho zase zbourame (abys vedel ja sem teda taky nekdy superpruser jako ty) Asi by to taky chtelo trochu zesoučasnět obsah stranek kmene a vubec, kdyby něco někoho přepadlo tak to hoďte sem na "ventilačku" pro inšpiraci. Jinak díky Třebechovickým světluškám za pozvání na pouť a jestli tam někdo pojedete dejte si za mě cukrovou vatu a jednou houpačky. Mějte se dobře a chovejte se slušně (takhle radila paní Wildeová malýmu Oscarovi)
 miky(krucánek)natur.cuni.cz miky z kmene Nocon 
 
 Jaro 16:25 -- Thu 22.03.2001 nahoru
Je jaro a ono snezi jakoby se nechumelilo.

Chcete tady udelat akcnik? Byla by to aplikace umoznujici pridavat akce, upravovat a mazat ty, ktere sam uzivatel pridal (pokud teda neni taky superuser).
 kajman(krucánek)mail.muni.cz Kajman 
 
 Pozdrav z Třebechovic 17:54 -- Wed 21.03.2001 nahoru
Zdraví vás světlušky z Třebechovic pod Orebem. Tady taky sněží. Přijeďte se podívat na naši "Skautskou pouť", kterou pořádáme 20. dubna 2001 na naší střediskové základně v Třebechovicích. V případě zájmu nás kontaktujte na adresu psifova@vce.cz. Nazdar, přejeme hezké jaro!!!
  Berušky, Pindruše 
 
 Haló, tady Plzeň 13:52 -- Mon 19.03.2001 nahoru
Lidi, to byste nevěřili, ale v Plzni sněží. Gratuluju k tomu vítězství v Polné (nemusela jsem totiž poslouchat šest hodin ve vlaku od Pandy, jak je Žďár lepší než naše Město).
A už tu zase svítí sluníčko.

PS: tak co Mládě, jsi spokojenej?
  Kajmanka 
 
 Buenos dias amigos 11:17 -- Mon 19.03.2001 nahoru
Tak sem po dlouhé době viděl oddíl v akci. Furt maj stejně dobrý nápady,i když z procvičování první pomoci na polozabitém Teovi (tábor Krvavých nocí) si asi moc nezapamatovali, na šátkovém závěsu ruky jsem byl málem oběšen a stabilizovanou polohu mám zaujmout vždy když se mi bude chtít zvracet. No vyzkouším a uvidím. Řekl bych že ta stejně pomáhá na všechno, takže až nebude hej zaujměte stabilizovanou polohu a čekejte až to přejde (zejména u zkoušek je to vhodné)
PS: Piškot to má za pár
 miky(krucánek)natur.cuni.cz miky z MPZ 
 
 Díky za pozdrav Mládě 10:08 -- Sun 18.03.2001 nahoru
Patřím k těm co zdravíš, přeji také Kajmanovi ať to v tomhle káčkovském světě vyhraje ty káčkovský šipky. Taky se chci honosit.
  Zdeny 
 
 Kajmane tref se! 20:44 -- Thu 15.03.2001 nahoru
Tak teda Kajmane, připojuju se k přejícím. Ten, jak my zasvěcení říkáme, káčkovskej dabl určitě tref! Ať fšem lezou voči z Ďůlků!Zdravim všechny co často navštěvují stránky Novoměstských skautů (skautek taky)
  Mládě 
 
 akademik jedna radost 12:14 -- Thu 15.03.2001 nahoru
Hola, Miso, to vis, ze se budu snazit. Kdyz pujde do tuhyho, vzpomenu na tebe, jak se honosis, a ten kackovkej dabl proste trefim.

Dneska poradam fakultni turnaj. Ale neni dulezite vyhrat, hlavne ze jsem nejlepsi.
  Kajman 
 
 Jak to vidí "Mikaču" 18:10 -- Wed 14.03.2001 nahoru
Pekne pozdravení z Prahy vsem co ctou tuhle "ventilacku". Teda koukam ze v Polne rostle talentovaná a bystrá sportovni komentátorka, jen tak dál (jsem zvědavej jestli si to myslí i kluci z Polný,rozhodčí a ten vojáček). Díky za hru a díky za přání dobrýho stopa, trhl sem rekord, který už asi nepřekonám, stál sem tam jen něco málo pod minutu.
Kajmane, kdyby sme se do turnaje nevideli, tak je tam v tý Ostravě všechny přeházej, to víš chcu se chlubit že mám kamaráda akademickýho mistra republiky v šipkách.
adios amigos
 miky(krucánek)natur.cuni.cz miky z MPZ 
 
 Fanynko díky... 19:05 -- Tue 13.03.2001 nahoru
Máš pravdu, na tom turnaji se dařilo fakt dobře. Taky mě ten neuznanej gól mrzí a mám díky tomu na rozhodčího podobnej názor jako ty. Ale je to za náma. Však jsme to v Romantice v Maršovicích pěkně oslavili. Někdo horkou čokoládou, někdo salátem, někdo palačinkama se šlehačkou, největší hladovci si dali jídlo a největší žíznil Kajman si dal i pívo. Jinak už s náma nepařil Miky, protože toho Zdeny odvážel na dálniční exit na stopa, ale prej měl Miky štěstí a netrvalo ani minutu a už se vezl směrem Praha. No a voják, ten už to má opravdu za pár. No nic já už budu končit, protože jdeme večer do kina a ještě musím nachystat pro Kajmanovýho bráchu novinky pro naše stránky. Mimochodem jsem rád že se ti tak líbí. Tak se měj fajn, pozdravuj tam u vás a zase někdy nám tady něco napiš.
 martin.drapalik(krucánek)wordonline.cz
  ty nejlepší stránky - WWW.NMNM.CZ/SKAUT
Mládě 
 
5 | 10 | 20 | 50 | 100 | 
zacatek novejsi starsi konec

nove clanky

fotogalerie okenka facebook oddílu Nadeje

nase tipy


1995-2001


reklama

skauti Vsetin
dýchánek
korálky od Kajmanky
digifotky
ubytovani v KD

ventilacka


bleskovky

Sestra Marie Kružíková
Dne 9.11.2013 se rozloučíme se spoluzakladatelkou dívčího skautingu v našem městě v 10.30 na kostelíčku.Bylo jí 97 let. Šerif
(07.11.2013) Šerif
Fotky z kol
jsou zde.
(11.07.2013) Vilík
Další beruščí fotky
Z čarodek a z pampeliškové družinovky.
(16.05.2013) Vilík
Akce pro rodiče a Berušky
proběhne vzhledem k počasí z větší části pod střechou kulturáku v Pohledci.
(09.05.2013) Vilík
Zdražení tábora Naděje
Bohužel jsme se rozhodli zvýšit letos cenu letního tábora na 3800,- Kč. Důvody jsou dva: Jednak je tábor o 4 dny... více
(29.04.2013) Teo

bily stit


info

OKÉNKO do života novoměstských skautů - zpravodaj střediska 615.02 Bílý štít Nové Město na Moravě
© všechna práva vyhrazena, připomínky ke stránkám: kajmanus(a)centrum.cz

podporují nás