okenko.jinak.cz -> www.okenko.org
Nacházíte se v archivu okénka, nové články a aktuální akce naleznete na nových stránkách!
okenko
Bily stit svetlusky vlcata nadeje rs a rg akce ventilacka

Skautský den

Na skautský den jsme se my z kmene sešli už v osm hodin ráno, abychom stihli připravit všechny věci na odvoz a následně je odvézt.

Jak jsme je dovezli na náměstí, začal se houfovat i oddíl. Viky dala nástup a rozdali jsme si úkoly. Někdo šel na nástěnky, někdo dělal lanovku, někdo lanovou dráhu atd. Když jsme se na to všichni vrhli, tak to by bylo, aby to nebylo a asi za tři hodiny jsme měli hotovo.

Rozdělili jsme oddíl mezi rovery a čekali na oficiální zahájení, na nástup, který vedl Šerif. Hlášení mu dával Císko. Řekli jsme si formality a zazpívali skautskou hymnu. Potom dal Šerif prostor Piškotovi, aby mohl vyhlásit čtvrtý ročník iron skauta. Po nástupu jsme se rozutekli na stanoviště a čekali na nemalý nával děcek, dětí a mládeže.

Abych ještě nezapomněl, tři holky a tři kluci ze svojsíkáčské hlídky nacvičovali cvičný zásah. Ve tři hodiny ho za nemalého publika předvedli, mimochodem měl velký úspěch. Po zásahu jsme šli zase na stanoviště a třídili mince, chodili po špalkách, zdravovědovali a lezli po prkně s dírami pomocí špalků atd. Ještě jsme jezdili na lanovce, kterou si také zkusil i pan starosta Sokolíček. Kdo chtěl mohl také shlédnout videoklipy, trajlery, fotky a filmy z dílny MPZ v horáckogalerickém podkroví.

Nejmíň se asi každý těšil na pátou hodinu. Ne, že by byl konec, ale protože se musí všechno uklidit a to je fakt voprus. Tak jsme všechno naložili na Býkovo auto a ještě na jedno a odvezli jsme věci ke klubovně, vyložili a nanosili na půdu. Nakonec mého článku bych se rád zmínil o skvělém jídle, respektive o podolákách, které dělal Býk a ještě někdo, ale už nevím kdo a to je asi tak všechno.
Vztyčování vlajky při zahajovací nástupu na Vratislavově náměstí.

Bany v legendovém přehozu.

Lanová dráha.

Těm nejmenším asistovali rodiče.

Cvičný zásah při dopravní nehodě.

vytisknout autor: Bany vloženo: 27. 9. 2005 (Kajman) 2370x nahoru

nove clanky

fotogalerie okenka facebook oddílu Nadeje

nase tipy


1995-2001


reklama

Rysi z oddílu Naděje
teepek
korálky od Kajmanky
fotoreklama
ubytovani v KD

okenko


bleskovky

Sestra Marie Kružíková
Dne 9.11.2013 se rozloučíme se spoluzakladatelkou dívčího skautingu v našem městě v 10.30 na kostelíčku.Bylo jí 97 let. Šerif
(07.11.2013) Šerif
Fotky z kol
jsou zde.
(11.07.2013) Vilík
Další beruščí fotky
Z čarodek a z pampeliškové družinovky.
(16.05.2013) Vilík
Akce pro rodiče a Berušky
proběhne vzhledem k počasí z větší části pod střechou kulturáku v Pohledci.
(09.05.2013) Vilík
Zdražení tábora Naděje
Bohužel jsme se rozhodli zvýšit letos cenu letního tábora na 3800,- Kč. Důvody jsou dva: Jednak je tábor o 4 dny... více
(29.04.2013) Teo

bily stit


info

OKÉNKO do života novoměstských skautů - zpravodaj střediska 615.02 Bílý štít Nové Město na Moravě
© všechna práva vyhrazena, připomínky ke stránkám: kajmanus(a)centrum.cz

podporují nás