okenko.jinak.cz -> www.okenko.org
Nacházíte se v archivu okénka, nové články a aktuální akce naleznete na nových stránkách!
okenko
Bily stit svetlusky vlcata nadeje rs a rg akce ventilacka

Liščí akváč v očích Mařenky

Jako družinovou akci jsme si vybraly Jihlavský aquapark [akvapark], do kterého jsme se vydaly maličkým zeleným autíčkem 13.4. asi tak v 9:00,..

Když jsme, jak už jsem uvedla, vyjely do Jihlavy pidi autem, tak jsme začaly debatovat o různých blbostech jako o tom, že nás chytí poldové nebo že budou mít zavřeno. Vzadu v autě jsme byly namačkaný čtyři a Bugi si pohodlně jela s paní Kubickou vpředu (to není nic ve zlém). Po cestě jsme kecaly o jedný učitelce z gymplu, která chodí hrozně staromódně oblíkaná.

Až jsme dojely konečně do Jihlavy, tak jsme zaplatily vstupný a honem do šaten.Tam jsme se převlékly a šly do bazénu. Vevnitř jsme hned pádily na tobogán, kterej byl dóóst good!!!!!! Na něm jsme strávily většinu času. Také jsme se na něm fotily. Když nás na chvilku přestal bavit, tak jsme šly do páry a do víru. Ve víru to bylo dost dobrý, protože jsme se točily pořád dokola a nemohly ven.Do sauny jsme nešly, protože tam se může jenom bez plavek a to pro nás fakt NENÍ!!! Když nás na chvilku přestalo bavit plavaní, tak jsme šly do horní restaurace a tam si každá dala frappé (koktejl) a zmrzlinový pohár. Potom jsme upalovaly zase na tobogán a do venkovního víru.

V aquaparku jsme byly asi čtyři hodiny. V restauraci nás překvapil nějaký pán v plavkách, který měl na zadku pihu. My jsme se tomu smály a „nenápadně jsme“ to i vyfotily. Když už jsme měly promočené prsty a cítily že už musíme domů, tak jsme se šly znovu osprchovat, potom do šaten a honem ven. Protože jsme tam byly dost dlouho, tak jsme si taky docela dost připlácely. Jakmile jsme zaplatily, tak jsme nasedly do pidi auta a odfrčely domů.

Mařenka s pánem s pihou,...měl jí na 2. půlce, tak jsem jí tam přidělala.

vytisknout autor: Mařenka vloženo: 22. 4. 2008 (Bája) 1859x nahoru

nove clanky

fotogalerie okenka facebook oddílu Nadeje

nase tipy


1995-2001


reklama

dvojka Praha
rovernet
korálky od Kajmanky
digifotky
ubytovani v KD

okenko


bleskovky

Sestra Marie Kružíková
Dne 9.11.2013 se rozloučíme se spoluzakladatelkou dívčího skautingu v našem městě v 10.30 na kostelíčku.Bylo jí 97 let. Šerif
(07.11.2013) Šerif
Fotky z kol
jsou zde.
(11.07.2013) Vilík
Další beruščí fotky
Z čarodek a z pampeliškové družinovky.
(16.05.2013) Vilík
Akce pro rodiče a Berušky
proběhne vzhledem k počasí z větší části pod střechou kulturáku v Pohledci.
(09.05.2013) Vilík
Zdražení tábora Naděje
Bohužel jsme se rozhodli zvýšit letos cenu letního tábora na 3800,- Kč. Důvody jsou dva: Jednak je tábor o 4 dny... více
(29.04.2013) Teo

bily stit


info

OKÉNKO do života novoměstských skautů - zpravodaj střediska 615.02 Bílý štít Nové Město na Moravě
© všechna práva vyhrazena, připomínky ke stránkám: kajmanus(a)centrum.cz

podporují nás