okenko.jinak.cz -> www.okenko.org
Nacházíte se v archivu okénka, nové články a aktuální akce naleznete na nových stránkách!
okenko
Bily stit svetlusky vlcata nadeje rs a rg akce ventilacka

Megagame (Armáda od Lucerny)

Představte si, že přijdete o všechno, co máte, a zůstanete nazí uprostřed lesa. Musíte se o sebe postarat a získat vše potřebné pouze z darů přírody. Něco podobného prožil i náš oddíl. A o tom píše Pepíno.

Tak tahle hra byla fakt MEGA. Trvala 4 programy a co se v ní dělalo, se dozvíte během nejbližších minut (pokud vydržíte číst).
Začalo to tak, že k nám přijel velký velitel armády od Lucerny - Boss Matsumoto. Přijel k nám na kárce, kterou táhli dva Telmarýni. Bylo to znamení jeho velikosti. Byl tak veliký, že měl okolo 30 cm a byl to myšák. Boss se nechal slyšet, že se k nám přidá do boje proti Mirazovi i se svou „big army“. Podmínkou však bylo, že musíme dokázat přežít v lese, a tak jsme hupli do plavek a jeli jsme zase od znova. Vyrobit obuv, oděv, spacáky… prostě všechno, co jsme chtěli (kromě plavek), jsme si museli vyrobit. K tomu jsme potřebovali plasty, látku, zlato a spoustu dalších věcí a ty jsme si museli vyrobit z věcí jako kůže, šutry, provaz a spoustu dalších, které psát nebudu, protože by to trvalo do aleluja. No tak jsme teda začali někde od pravěku a sháněli si věci a mezi tím byly zkoušky, za které, když jsme je splnili, byly papírky, na kterých byla napsána část cesty. A když jsme sehnali 12 částí (ať jsme je získali za splněnou zkoušku nebo jsme si je koupili za 5 zlat), čapli jsme kola a vydali jsme se na cestu, kterou popisovaly ty kartičky. Cesta byla úplně hrozně dlouhá. Teda alespoň pro nás (Rysy), protože jsme jeli blbou cestou a tak jsme si udělali dlouhou okliku a byli jsme rádi, když jsme narazili na studnu, ze které něco teklo. Takže jsme teď možná otrávení nějakým humusem a ani o tom nevíme. Možná nám zbývají poslední chvíle života (teda kromě Jacka a Císiho), protože ti píchli na jednom osudovém kopci, a tak se k tý studni nedostali. Možná, že je toto poslední věc, kterou napíšu.
Vyhráli to Jeleni, pak ňáký ženský a zase ňáký ženský, no a nakonec my (Rysi destruenti) jsme ani nedojeli do cíle.
Myšák boss Matsumoto obklopen sličnými driádami přijel ve svém voze taženém ochočenými Telmarýny.

Vysvětlování pravidel - každý musel začínat jenom v plavkách, podle "ceníku surovin" si pak vydělával na další a další věci.

Na první pohled jednoduchý úkol - stačilo si daný úsek cesty opsat. Ale zkuste si to tuží a brkem, které si sami musíte najít.

Jednu část cesty samozřejmě střežili Telmarýni. Zprávy byly zavěšeny vysoko v balóncích, které bylo nutno propíchnout.

Po dlouhé době o suchém chlebu a cibuli zase něco lepšího k snědku. Díky bossi Matsumoto

Předchozí:
Následující:
Zpět na hlavní článek
vytisknout autor: Pepíno vloženo: 7. 9. 2004 (Teo) 2075x nahoru

nove clanky

fotogalerie okenka facebook oddílu Nadeje

nase tipy


1995-2001


reklama

skauti Vsetin
teepek
korálky od Kajmanky
digifotky
ubytovani v KD

okenko


bleskovky

Sestra Marie Kružíková
Dne 9.11.2013 se rozloučíme se spoluzakladatelkou dívčího skautingu v našem městě v 10.30 na kostelíčku.Bylo jí 97 let. Šerif
(07.11.2013) Šerif
Fotky z kol
jsou zde.
(11.07.2013) Vilík
Další beruščí fotky
Z čarodek a z pampeliškové družinovky.
(16.05.2013) Vilík
Akce pro rodiče a Berušky
proběhne vzhledem k počasí z větší části pod střechou kulturáku v Pohledci.
(09.05.2013) Vilík
Zdražení tábora Naděje
Bohužel jsme se rozhodli zvýšit letos cenu letního tábora na 3800,- Kč. Důvody jsou dva: Jednak je tábor o 4 dny... více
(29.04.2013) Teo

bily stit


info

OKÉNKO do života novoměstských skautů - zpravodaj střediska 615.02 Bílý štít Nové Město na Moravě
© všechna práva vyhrazena, připomínky ke stránkám: kajmanus(a)centrum.cz

podporují nás