okenko.jinak.cz -> www.okenko.org
Nacházíte se v archivu okénka, nové články a aktuální akce naleznete na nových stránkách!
okenko
Bily stit svetlusky vlcata nadeje rs a rg akce ventilacka

Druhá reportáž

Už druhým rokem se v našem středisku konaly známé „Rozjezdy pro hvězdy“. Přihlásit se mohl kdokoli ze střediska a mohl si připravit jakékoliv vystoupení. Naše Berušky samozřejmě nemohly chybět a tak hned, co jsme jim oznámily, že se budou konat Rozjezdy pro hvězdy, měla každá plno nápadů. Naše Berušky strašně rády zpívají, ale ještě raději chystají divadlo. Proto utvořily 3 skupinky (2 divadelní představení, a 1 zpěv).

Bugy, Kačka, Janča, Šnek a Ivka si připravily část představení z Asterixe a Obelixe a ještě tam stihly zazpívat. Ale nejvíc co mě zaujalo, byly ty jejich nádherné převleky. Opravdu si s přípravou daly práci a moc se těšily na vystoupení. Ale tím nechci říct, že ostatní si nelámaly hlavy, jak zaujmout a co předvést. Anička, Maruška, Bizi a Dáňa si nachystaly představení „Jak se chystaly na Rozjezdy pro hvězdy“ a Anička ještě zahrála na flétnu. Domča a Bája byly jediné zpívající Berušky a zpívaly část písničky od naší superstar – Tomáše Savky.

Kluci nezaháleli a předvedli Erbenovu Polednici a ještě další představení, které si sami připravili. David Kondýsek nám bravurně zahrál na flétnu a Bára s Pipi z oddílu si zahrály Snowborďáky. A mohlo začít vyhodnocení. Porota se nemohla dohodnout a tak rozdělili kategorie a všem udělili první místo. Takže nakonec si každý z účinkujících odnesl nějakou pěknou cenu. Naše malý holky byly spokojené a myslím si, že už přemýšlí nad příštím rokem.
Zpět na hlavní článek
vytisknout autor: Zuzka vloženo: 1. 3. 2005 (Kajman) 2308x nahoru

nove clanky

fotogalerie okenka facebook oddílu Nadeje

nase tipy


1995-2001


reklama

skauti Vsetin
teepek
korálky od Kajmanky
digifotky
ubytovani v KD

okenko


bleskovky

Sestra Marie Kružíková
Dne 9.11.2013 se rozloučíme se spoluzakladatelkou dívčího skautingu v našem městě v 10.30 na kostelíčku.Bylo jí 97 let. Šerif
(07.11.2013) Šerif
Fotky z kol
jsou zde.
(11.07.2013) Vilík
Další beruščí fotky
Z čarodek a z pampeliškové družinovky.
(16.05.2013) Vilík
Akce pro rodiče a Berušky
proběhne vzhledem k počasí z větší části pod střechou kulturáku v Pohledci.
(09.05.2013) Vilík
Zdražení tábora Naděje
Bohužel jsme se rozhodli zvýšit letos cenu letního tábora na 3800,- Kč. Důvody jsou dva: Jednak je tábor o 4 dny... více
(29.04.2013) Teo

bily stit


info

OKÉNKO do života novoměstských skautů - zpravodaj střediska 615.02 Bílý štít Nové Město na Moravě
© všechna práva vyhrazena, připomínky ke stránkám: kajmanus(a)centrum.cz

podporují nás