okenko.jinak.cz -> www.okenko.org
Nacházíte se v archivu okénka, nové články a aktuální akce naleznete na nových stránkách!
okenko
Bily stit svetlusky vlcata nadeje rs a rg akce ventilacka

Podivuhodná cesta pro červené šňůry

Z toho, že se na okénku už pěkně dlouho neobjevil žádný roverský článek, byste mohli usuzovat, že kmen nevyvíjí žádnou činnost, což by jistě nebylo nijak překvapující. Pravdou však je, že tento rok máme už teď za sebou víc kmenových akcí než za celý minulý rok, jen o nich nikdo nepíše. Takže abyste si nemysleli, že děláme něco supertajného, přináším vám malé nahlédnutí do našich akcí.

S tím malým nahlédnutím vážně nepřeháním, páč většinu cesty si prošli nejmladší roveři sami, takže co se dělo po cestě vám neřeknu, to se jich musíte zeptat sami. Z mé strany to rozhodně nebyl tak dobrodružný zážitek, protože já jsem jen vymyslela trasu. Potom mi George pomohl dopravit Báru, Ludvu a Terku za Počítky, kde jsme je vykopli z auta. Ale protože nejsme žádní tyrani, dostali mlaďoši mapu, a byl jim naznačen směr k Harusáku, který ovšem neviděli kvůli lesu. Potom se ještě Bára s Terkou rozhodly nechat nám v autě své papírové mačety, jelikož uznaly, že na obranu by jim moc neposloužily.

Hned jak jsme se vydali s Georgem na zpáteční cestu, začaly u mě vyvstávat obavy, že je cesta moc dlouhá, že je zima a oni nedojdou a postupně umrznou...Takové myšlenky mi běhaly hlavou celou dobu čekání v hospodě, nakonec ale všechno dobře dopadlo a naši noční chodci se ozvali neočekávaně brzo, že už jsou pod Harusákem a čtou si tam starou Čínskou poezii(jak jim bylo přikázáno jedním z úkolů). A jelikož se během pochodu rozrostl počet čekajících v hospodě, vzali jsme auta a vyrazili za novými soukmenovci na Harusák, kde jsme jim přpravili přivítání v kmeni. A aby na cestu nováčci hned tak nezapomněli, dostali kromě šňůr ještě vlastní strom. A pokud neumřel, roste dodnes.

Více fotografií na fotogalerie.okenko.org

vytisknout autor: Áňa vloženo: 30. 10. 2008 (Áňa) 2211x nahoru

nove clanky

fotogalerie okenka facebook oddílu Nadeje

nase tipy


1995-2001


reklama

skauti Vsetin
teepek
korálky od Kajmanky
digifotky
ubytovani v KD

rs a rg


bleskovky

Sestra Marie Kružíková
Dne 9.11.2013 se rozloučíme se spoluzakladatelkou dívčího skautingu v našem městě v 10.30 na kostelíčku.Bylo jí 97 let. Šerif
(07.11.2013) Šerif
Fotky z kol
jsou zde.
(11.07.2013) Vilík
Další beruščí fotky
Z čarodek a z pampeliškové družinovky.
(16.05.2013) Vilík
Akce pro rodiče a Berušky
proběhne vzhledem k počasí z větší části pod střechou kulturáku v Pohledci.
(09.05.2013) Vilík
Zdražení tábora Naděje
Bohužel jsme se rozhodli zvýšit letos cenu letního tábora na 3800,- Kč. Důvody jsou dva: Jednak je tábor o 4 dny... více
(29.04.2013) Teo

bily stit


info

OKÉNKO do života novoměstských skautů - zpravodaj střediska 615.02 Bílý štít Nové Město na Moravě
© všechna práva vyhrazena, připomínky ke stránkám: kajmanus(a)centrum.cz

podporují nás