Nacházíte se v archivu okénka, nové články a aktuální akce naleznete na nových stránkách!
okenko
Bily stit svetlusky vlcata nadeje rs a rg akce ventilacka

Tělocvična

O dovádění Vlčat a Světlušek v tělocvičně na Bělisku.

Začátek této akce nebyl zrovna veselý. Nemohli jsme si vzpomenout na přístupový kód do tělocvičny. Dobývali jsme se tam asi čtvrt hodiny, ale nakonec ho vedoucí zjistili, a tak je nám tělocvična otevřena (já osobně si myslím, že to s tím zabezpečováním přehání).Rychle jsme se převlékli a běželi jsme do sálu.V sálu nás čekalo překvapení, jelikož místo cvičení jsme měli na plánu soutěže. Ale nejdříve přišlo na řadu rozdělování na skupiny (Sportovci, Rychlé šípy a ještě jedna, ale zapomněl jsem jméno (Snowborďáci-pozn. Tk.)). Naše první soutěž byla sloní. Měli jsme se chytnout za nos jako sloni (snad víte, jak to myslím) desetkrát se zatočit na místě a držet se podlahy sloním nosem. Pak co nejrovněji jít do čtvrtiny tělocvičny a zase zpět(pěkně z toho bolel nos, to vám povím). Tuto soutěž naše skupina vyhrála, protože ve finále, kde jsem byl já proti Kondýskovi, bylo přidáno pravidlo, že se muselo točit na čáře a Kondýsek přešlápl. Druhá soutěž byla první část překážkové dráhy, kde jsme všichni podali slušný výkon (podle mě). Potom byly na řadě kruhy.To jsme vyslali jednoho zástupce, který měl předvést vystoupení o délce max. 3 minuty.Tuto soutěž vyhrála Bizzi, která perfektně zvládla i dobrovolné vystoupení na zemi (já bych to nezvládl). Pak byla na programu druhá část překážkové dráhy (možná jsem dal rekord, ale nikdo mi to nechtěl říct na jistotu). Poslední soutěž byla račí labtof.V této disciplíně byla naše skupina poslední, měli jsme jednu remízu a jednu prohru. V celkovém hodnocení byli první Sportovci o bod před námi - Rychlými šípy.