okénko do života novoměstských skautů

https://archiv.okenko.org
ze dne 10. 11. 2013
článek číslo 1114
autor: Simča

 

Nejkrásnější vzpomínka 2. 11. 2013

Sešli jsme se v klubovně a strážci času nám řekli, že byla ukradena nejkrásnější vzpomínka. Když ji do půlnoci nenajdeme, tak se zastaví čas.
Dali nám 3 úkoly. Byli jsme rozděleni do 3 skupin: černí, červení a žlutí.
1. úkol - Zavázali jsme si oči a Ká nám vysvětlila pravidla. Měli jsme najít věc, kterou nám Ká řekla: černí měli najít baterku, žlutí kaštan a červení už si nevzpomínám co.
2.úkol - Na zahradě jsme si zavázali oči a roveři nás postavili na různá místa a měli jsme jít za zvukem, který nám na začátku řekli.
3. úkol - Sešli jsme se v klubovně a byli nám přiděleni roveři. Černí měli Páju, červení měli Vilíka a žlutí měli Ká. Hledali jsme indicie, které nás nakonec ke klubovně.
Za každý splněný úkol jsme dostali nápovědu. Každá byla ve tvaru srdce. Měli jsme uhodnout, co je z lásky a co je červené. Žlutým to docvaklo jako prvním, potom červeným a nakonec černým. Bylo to srdce. Za odměnu jsme si mohli vybrat ingredience na čaj. Čaj jsme si vypili a u toho jsme zpívali písničky. Celý večer se mi líbil a myslím že se líbil i ostatním.

Níže si můžete zkusit, jestli byste zvládli najít všechny místa v NMNM podle fotek, jak je hledaly Berušky. Správné odpovědi na ventilačce.
Okénko do života novoměstských skautů - zpravodaj střediska Bílý štít